OFICJALNY BLOG Zuzanny Boruckiej

czwartek, 5 czerwca 2014

Odstresowanie, rozmyślenia, zmiany...

Hej! Niestety z Under20 nie wyszło. Trudno. :) Mam też wiele innych marzeń. Dzisiaj nie poszłam do szkoły. Odstresowałam się trochę. Przemyślałam wszystko i już chyba wiem co jest nie tak. Wydaje mi się, że zatraciłam ważną dla mnie część filmowanie na youtube. Być może na wakacje będzie bardzo dużo nowości. Myślę nad filmami i chyba szykuję coś wielkiego. Pomysły trzeba najpierw ładnie ozdabiać a dopiero później wysyłać. Cieszę się, że wraca mi trochę wyobraźnia z przed lat. Jestem taka wesoła :) W moim pokoju zajedzie trochę zmian, bo kupuję green screen'a. Zawsze o tym marzyłam! Zawsze! Mam parę innych marzeń, ale muszę poczekać, aż kaska się odłoży. Jestem jakaś taka natchnięta nową energią i pomysłami! FILM, FILM, FILM. 
Moja największa miłość :) Gdybym miała możliwość wyjechania z Polski - zrobiłabym to od razu. Tak mi smutno, że mam tutaj tak mało możliwości. Studia filmowe są takie zacofane, a animacja i efekty specjalne to jakieś marzenia.. Powstają tylko filmy wojenne... Nie dbamy o inne wartości. Tak mi przykro, że mieszkam w kraju, który stoi na 38 miejscu jeśli chodzi o edukację. Więcej Ameryki w tych polskich filmach! Takie to wszystko słabe... Filmy dla młodzieży zamiast uczyć - śmieszą. Zrobię z tym porządek... mam nadzieję :)


P.S. Byle do 22 czerwca !! ^^



12 komentarzy :

 1. Nie martw się, dobrze że nie smutasz po tym jak
  nie wygrałaś. Zajebiście że kupujesz green screena :D
  To co? Na filmikach teraz będziesz np. w kosmosie ;3

  my-beautiful-passion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda ,że nie wyszło :(
  Ale mówi się trudno :)
  Zuziu jak zrobiłaś te obliczenia ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeej, jak cudownie, że wszystko u Ciebie już okej. Tak trzymać, nie smucić się! Cieszę się razem z Tobą, Zuziu, powodzenia! ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Zuzia na prezydenta! :D
  Nie mogę się już doczekać tych zmian :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcie :D Jej, Twój blog to jedyny, który lubię czytać i codziennie na niego zaglądam :D Gdy Cie oglądam, wiem, że są jeszcze tacy "dziwni" i pozytywnie zakręceni ludzie, chociaż nie czuję się jedyna :D Trzymam za Ciebie kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 6. mam nadzieję, że spełnisz swoje marzenia i zrobisz porządek z polskimi filmami :p Chętnie oglądałabym twoje produkcje ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy nowa krówka??? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. I najważniejsze to wiedzieć, co jest nie tak i wdrażać zmiany, ale najważniejsze to mieć świadomość, pragnienia, marzenia i działać :)
  Film, film. hmmmm :DD!! Rozumiem. Mam nadzieję, że za parę lat będę mógł z zachwytem oglądać sto razy twoje produkcje (tak jak to innych robię teraz ;) ha..)... Zrecenzuję kiedyś twój film w takim razie, umowa stoi. Czekam. :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Powodzenia! Imponujesz mi pod względem dążenia do swoich marzeń i realizowania pasji. Ja też mam swoją - taniec. Tak samo jak u ciebie, mi tez nie jest łatwo. Wszystko tak dużo kosztuje, a do tego czasami jest bardzo trudno. Mam momenty ze mam dosyc tego wszystkiego, ale chwile potem wraca mi trzeźwe myślenie. Tak czy siak, tworzysz świetne produkcje.
  Czy mogłabyś mi zdradzić swój program do montowania? Dziękuję za to i za wszystko ⌒.⌒

  OdpowiedzUsuń
 10. Czemu nie ma juz nowych zdjęć na tumblr're twoim?

  OdpowiedzUsuń
 11. Może ty po prostu nastawiłaś się, że wszystko co polskie jest złe,

  OdpowiedzUsuń